6 adedi ikiz, 20 adedi tekli olmak üzere 26 dubleks villadan oluşmaktadır. Alışılagelmiş yap-sat anlayışının dışına çıkılarak inşa edilmiş olan projemizde birinci kalite malzeme ve işçilik kullanılmıştır. Tekli dubleks villalar; 3 yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve biri ebeveyn odasında olmak üzere 2 banyoludur. İkiz villalar ise; 3 yatak odası, 1 salon, 1 mutfak, ve 1 banyodan müteşekkildir. Hepsi dağ ve deniz manzaralı olan villalardan sadece 2 adet bulunmaktadır.

Rüya Evler 1 Fotoğrafları İçin Tıklayınız


Rüya Evler 2 projesinin inşaatına 03.09.2010 tarihinde başlanmış olup bir örnek blok yapılmış; diğerlerinin kaba inşaatları mevcuttur. 2012 yılı sonuna kadar tamamlanacaktır. Proje 7 blok, ortak havuz ve sığınaktan oluşmaktadır. 2 adedi dubleks olmak üzere her blokta 4 daire vardır. Dubleks evlerde dört yatak odası, bir salon, bir mutfak, iki tuvalet ve iki banyo yer almaktadır. Sitemizin denize ve çarşıya mesafesi 600 metre mesafededir.

Rüya Evler 2 Fotoğrafları İçin Tıklayınız


01.10.2010 tarihinde başlamış olup 03.03.2011 tarihinde tamamlanmıştır. İskanı alınmış olup bir kısmı satılmıştır. Dört adet müstakil villa ve bir adet altı daireli blok (üç adedi daire, üç adedi dubleks olmak üzere) bir ortak havuz ve sığnaktan oluşmaktadır. Toplam 10 yerleşim alanı bulunmaktadır. Rüya evler 1 projesindeki inşaat kalitesi korunmuş olup, değişik bütçelere göre projelendirilmiştir. Sitemizin denize ve çarşıya mesafesi 600 metre mesafededir.

Rüya Evler 3 Fotoğrafları İçin Tıklayınız